Міські проекти

Ми реалізовуємо проекти, які роблять життя дружківчан більш цікавим, комфортним та сучасним.


Схеми руху «Трамваї Дружківки»
Наша команда розробила зрозумілу та функціональну мапу руху трамваїв у місті. Власними силами ми розмістили таку схему у кожному вагоні рухомого складу.

 

Фестиваль Druzhkivka Urban Fest 2016

Перший у місті урбаністичний фестиваль у старовинному парку зібрав понад 3000 дружківчан та гостей міста. Ми започаткували новий формат міських свят, об’єднавши на просторі фестивалю інтерактивно-розважальну зону, відкритий університет, зону вуличної їжі та музичну сцену, на якій виступаюли молоді українські гурти.

 

Арт-інсталяція «Городяни, які змогли»

На початку вересня 2016 року у Слов’янську, Дружківці та Краматорську ми провели культурний проект, метою якого було познайомити городян з видатними, але маловідомими мешканцями міста. Зробили ми це у незвичайний спосіб, використовуючи так звані арт-куби, щоб привернути увагу саме до змістовної частини інсталяції. Наші заходи за три дні відвідало близько 6500 осіб.

 

Інтерактивне опитування URBAN map

Ми опитали 100 респондентів впродовж доби, Заздалегідь підготувавши мапу Дружківки площею понад 13 квадратних метрів. Всі респонденти мали 10 наліпок різного кольору, кожна з яких відповідала за міські проблеми або досягнення. вони клеїли їх на мапу згідно з тим зонуванням, яке вважали правильним. Після опитування ми систематизували отриману інформацію та підготували друковану інфографіку, яку роздавали на вулицях Дружківки.


Аматорський півмарафон Дружківка 2016

Перший у місті легкоатлетичний забіг на подібну дистанцію. Окрім медалей на 21,1 км були розіграні нагороди у 5 км забігу та проведені спеціальні дитячі змагання. Загалом у заході прийняло участь понад 40 спортсменів-аматорів.


Концерт гурту «П’ятий вимір»

В березні 2017 року ми організували виступ музичного гурту «5 VYMIR» у дружківському КДЦ «Космос».


Туристичний фестиваль «Відкривай Дружківку»

Триденна екскурсійна програма для 20 молодих людей з усієї України (Харків, Одеса, Київ, Лозова, Ірпінь, Черкаси). Учасники фестивалю відвідали 2 місцевих підприємства: завод газових плит«Грета», Corum дружківський машинобудівний завод. Здійснили пішу екскурсію «Непарадна сторона парадної вулиці» та побачили унікальну пам’ятку — Дружківські скам’янілі дерева. Нам вдалося відкрити Дружківку не тільки для України, але і для містян. Це був справжній промоушен Дружківки як за межами міста, так і для самих дружківчан.