Молоді громадяни

31.07.2021

У березні цього року молоді люди, волонтери нашої організації, завітали на «День майбутнього фахівця» до Донецького обласного дитячо-молодіжного центру. Пізніше у них народилася ідея зняти цикл відеоісторій про однолітків та розповісти, як молодь Дружківської громади проводить дозвілля, чим переймається та що хоче змінити.


Героями першого відео стали молоді люди, які живуть та займаються музикою у Дружківській громаді. З якими труднощами стикаються, як розпочинали свій творчий шлях та де їм доводиться репетирувати?

Друга відеоісторія розповідає про потреби молоді, яка проживає у населених пунктах Дружківської громади. Чим вони займаються та як проводять дозвілля?

Остання відеоісторія циклу розповідає про нетипових спортсменів Дружківської громади. Хто вони, чим займаються та з якими проблемами стикаються?

Більше ініціатив молоді Донеччини, які брали участь у заході «День майбутнього фахівця», можна знайти на сайті проєкту takeover.org.ua


Створення циклу відеороликів стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). ГО «Нова Дружківка» створила ці відео для ініціативи «Молоді громадяни», що реалізується Terre des hommes в Україні за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Зміст відеороликів не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.