Тендер

25.10.2021

Громадська організація «Нова Дружківка» в межах грантового проєкту «Компост – друге життя опалого листя» (Угода про реалізацію Проєкту №SG54344 з МФ «Відродження») оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.
Дата оголошення про тендер: 25 жовтня 2021 року.
Термін подання тендерних пропозицій: 15 календарних днів, до 9 листопада 2021 року.
Предметом закупівлі є товари, а саме:

1. Компостерний модуль пластиковий (розбірний), об’єм 1600 літрів – 9 одиниць.

Строк надання товарів: протягом 20 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

Умова оплати: оплата за товар буде здійснюватися за наступною пропорцією: 70% передоплата та 30% постоплата протягом 3-х календарних днів після отримання товару.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України: виробники/постачальники компостного обладнання із досвідом роботи, з відповідними КВЕД для здійснення торгівлі, що мають заявлений товар, який відповідає державним стандартам або технічним умовам, у наявності на складі у вказаній кількості та мають можливість доставити товар у вказаний строк та мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
3. Копію цінової пропозиції або рахунку-фактури (без урахування доставки).
4. Лист про відповідність (дивіться файл нижче).

Лист про відповідність

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу info@newdruzhkivka.com.ua до 5 листопада 2021 року.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу info@newdruzhkivka.com.ua з темою листа «Відкритий тендер_ SG54344_назва учасника» у строк до 9 листопада 2021 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 (за київським часом) 9 листопада 2021 року, розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 11 листопада 2021 року.

Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа Сергій Пронкін, телефон +380661909503