Тендер

17.04.2020

Громадська організація «Нова Дружківка» в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер із закупівлі послуг з фасилітації 2-денної сесії для членів організації із розроблення стратегії та операційного плану роботи організації, а також подальшого консультування організації з доопрацювання розроблених документів (6 консультацій).

Дата проведення сесій – червень/липень 2020 року.
Термін подання тендерних пропозицій: до 27.04.2020 року (включно).
Максимальна сума тендеру – 22000 грн.
У вартість послуг мають бути включеними витрати тренера-фасилітатора на проїзд до місця проведення заходу та проживання. Місце проведення – м. Дружківка, Донецька область.

Вимоги до постачальника послуг–учасника тендеру:
1. суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно чинного законодавства України;
2. досвід тренерської діяльності не менше 3-х років;
3. обізнаність із сучасними трендами розвитку громадянського суспільства;
4. комунікаційні та презентаційні навички;
5. обов’язкова реєстрація на порталі www.cd-platform.org.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1. резюме із зазначенням досвіду роботу за даною тематикою та контактною інформацією, в т.ч. посилання на профіль у Facebook;
2. копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус;
3. часовий план проведення сесії;
4. тендерна проформа (завантажити зразок можна за посиланням https://fex.net/uk/s/ccefb1f).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
3. якість запропонованого часового плану проведення сесії, що найкраще відповідає потребам організації;
4. прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу info@newdruzhkivka.com.ua до 24 квітня 2020 року.

До участі у відборі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Документи для тендеру повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), а також електронною поштою із темою листа «Стратегічна сесія» надіслані учасником організатору тендера за адресою info@newdruzhkivka.com.ua у строк до 27 квітня 2020 року (включно). Всі пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 (за київським часом) 28 квітня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця відбудеться після фінансової та змістовної оцінки запропонованих пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні, але не пізніше 04 травня 2020 р.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.