Неформальна освіта для вчителів Дружківки

23.01.2018

З 20 по 22 січня в платформі ініціатив «Халва хаб» відбувся триденний семінар з неформальної освіти, який громадська організація «Нова Дружківка» організувала для вчителів міста.


Захід був умовно поділений на три модулі. В першому — вчителі дізналися про новітні тренди в освіті, принципи менторства в школі, персоналізоване навчання та он-лайн інструменти. За цей модуль відповідали Станіслав Дрогаєв, директор БФ «Вільна освіта», та Ілля Філіпов, співзасновник студії онлайн-освіти EdEra.

Другий день був присвячений інклюзивній освіті та освітнім процесам у новій українській школі: зміні ролі вчителя, новітнім педагогічним технікам у роботі з поколінням ХХІ століття. Практичні та теоретичні заняття провели Марина Гончаренко, засновниця Лабораторії Освітніх Змін Impact Hub Odessa, та Тетяна Божок, авторка освітнього проекту ART-LAB.

Третій день – спільна робота вчителів та дітей над розробками проектів для своїх шкіл. Олена Шульга, координаторка освітніх проектів краудфандингової платформи GoFundEd ГО «Про.Світ», разом з командами працювала над локальним аналізом проблем кожної школи, розробкою проектів та стратегією залучення коштів для їх фінансування. Надалі школи мають фіналізувати проекти, аби завдяки платформі GoFundEd зібрати кошти на їхню реалізацію.Триденний семінар з неформальної освіти для вчителів Дружківки відбувався у рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).