Громадський бюджет | Тренінги

04.04.2018

Навчатися новому апріорі крута штука. А коли нові знання в перспективі зможуть допомогти змінити місто на краще — це подвійна перемога. І ця перспектива не фантастика, а Громадський бюджет Дружківки.


Цього тижня в рамках інформаційної кампанії в молодіжномц центрі Lesya HUB пройшли заняття з написання проектів для Громадського бюджету. Ініціативи дружківчан різноманітні: хаби, сучасні центри, дитячі та спортивні майданчики, безпечні пішохідні переходи, облаштування зон відпочинку. За словами тренерки Ганни Шавиро перелік проектів типовий для багатьох міст України.



Дякуємо всім за роботу, активність та настрій. І хочемо нагадати, що дедлайн подачі проектів 15 квітня. Зробити це можна на сайті Громадський бюджет Дружківки.

Інформаційно-консультаційна кампанію впровадження Громадського бюджету є спільним проектом громадських організації «Нова Дружківка» та «Точка доступу» в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.