Громадський бюджет | Тренінги

04.04.2018

Навчатися новому апріорі крута штука. А коли нові знання в перспективі зможуть допомогти змінити місто на краще — це подвійна перемога. І ця перспектива не фантастика, а Громадський бюджет Дружківки.


Цього тижня в рамках інформаційної кампанії в молодіжномц центрі Lesya HUB пройшли заняття з написання проектів для Громадського бюджету. Ініціативи дружківчан різноманітні: хаби, сучасні центри, дитячі та спортивні майданчики, безпечні пішохідні переходи, облаштування зон відпочинку. За словами тренерки Ганни Шавиро перелік проектів типовий для багатьох міст України.Дякуємо всім за роботу, активність та настрій. І хочемо нагадати, що дедлайн подачі проектів 15 квітня. Зробити це можна на сайті Громадський бюджет Дружківки.

Інформаційно-консультаційна кампанію впровадження Громадського бюджету є спільним проектом громадських організації «Нова Дружківка» та «Точка доступу» в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.