Фандрейзинг день

19.11.2019

Ми обіцяли відзвітуватися за кошти, які ми збирали на на спортивні, культурні та освітні мрії дітей Дружківки, – ми це робимо. Наприкінці жовтня разом з партнерами, ГО «Україна можливостей», відвідали всі 23 заклади освіти Дружківки та передали подарунки для вихованців шкіл та садочків. Все обладнання та ігри були придбані в рамках проєкту «Громада діє на шляху до мрії».


Частина з цих подарунків була придбана завдяки вам. Ваша участь у фандрейзинговій кампанії, яка проходила протягом серпня-вересня у Дружківці, зробила нашу ініціативу успішною. Тоді ми разом змогли зібрати більше 46000 гривень.

Дякуємо кожному, хто став інвестором дружківської освіти, та зробив внесок у наше спільне майбутнє.

Проєкт «Громада діє на шляху до мрії» відбувався за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії