Видимі

01.10.2019


Чи замислювалися над тим, чому ви рідко зустрічаєте у місті людей з інвалідністю? Здається, що у Дружківці їх майже немає, але чи так це?

Відсутність фізичної доступності міста є гострою проблемою, яка потребує уваги громадськості. Там, де звичайна людина не помічає маленьких сходів та бордюрів, представники та представниці маломобільних групи стикаються з непереборними перешкодами. В рамках реалізації проекту «Аналіз доступності міста» команда громадської організації «Нова Дружківка» випустила цикл відео під назвою «Видимі», героями яких стали дружківчани, які щодня віч-на-віч зустрічаються з фізичними бар’єрами у місті.

Три героя, які розповідають власні історії життя про щоденну боротьбу з фізичними бар’єрами, які, насправді, є глобальною проблемою не лише Дружківки.

Дмитро Баландюк

Він мріяв стати архітектором, але нещасний випадок на будівництві перевернув його життя. Дмитро увійшов до складу Комітету доступності Дружківки, аби змінити умови життя не тільки для людей з інвалідністю, але і для інших мешканців міста.

Вікторія Литовченко

Рідкісна хвороба не зупинила дівчину. Вікторія закінчила виш в Одесі, працювала юристом та захищала права переселенців і людей з інвалідністю. Пізніше вона повернулася до Дружківки, аби жити та працювати у рідному місті.

Олексій Вахрушев

Після травми хребта його життя кардинально змінилося та, незважаючи на усі життєві перепони, Олексій не опускає руки. Він чи не єдина у місті людина на інвалідному візку, яка користується непристосованим громадським транспортом.

Відео створені завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).