Тендер

07.09.2020

Громадська організація «Нова Дружківка» в межах грантового проєкту «Безпечна громада», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (Угода про надання гранту RPP/2020/08/081/CS) оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дата оголошення про тендер: 07 вересня 2020 року.
Термін подання тендерних пропозицій: 15 календарних днів, до 23:59 22 вересня 2020 року.
Предметом закупівлі є товари, а саме:

1. Рятувальний СЛР манекен
Опис: Вигляд повнотілої дорослої людини з головою, грудною пластиною з анатомічними орієнтирами, такими як ребра та мечоподібний відросток, необхідними для визначення точки компресії, із головою зі знімними носо-ротовими частинами. Манекен повинен дозволяти практикувати серцево-легеневу реанімацію, імітувати реалістичний опір при виконанні компресій грудної клітки, імітувати обструкцію та практикувати відкриття дихальних шляхів, надавати можливість імітувати пульсацію сонної артерії, дозволяти практикувати штучне дихання «з рота в рот» й штучну вентиляцію легень дихальним мішком з маскою та контролювати правильність їх виконання. Комплектування змінними носо-ротовими частинами, імітованими системами дихальних шляхів з легенями та сумкою для транспортування.

2. Реанімаційний тренажер для самостійного тренування
Опис: Вигляд торсу з головою, за розміром наближеним до середніх параметрів дорослої людини. Тренажер повинен мати анатомічні орієнтири, необхідні для надання серцево-легеневої реанімації: мечоподібний відросток, лінія ребер, соски, ключиці, яремна впадина, дозволяє закидання голови і підняття підборіддя для відкриття дихальних шляхів. Також дозволяти здійснювати компресію грудної клітки, мати вбудований дисплей, що надає миттєвий зворотній зв’язок про виконання непрямого масажу серця, мати звуковий сигнал, що миттєво сигналізує про правильну глибину і частоту натискань. Має працювати від джерела змінного струму та від батарейок.

3. Набір моделей ран та ушкоджень для надання першої медичної допомоги
Модель імітації проникаючого поранення арматурою – 1 шт., модель імітації осколкового поранення – 1 шт., модель імітації глибокої рубаної рани – 1 шт., модель імітації вогнепального поранення з вхідним і вихідним отвором – 1 шт., відкритий перелом передпліччя – 1 шт., травма гомілки з ушкодженням кістки – 1 шт., симулятор імітації критичної кровотечі – 1 шт., симулятор критичної для навичок тампонування – 1 шт., компактний симулятор контролю кровотечі – 2 шт., кров штучна – 1 л.

4. Набір шин фіксуючих (кінцівки)
Шина фіксуюча, нога дитяча – 1 шт., шина фіксуюча, нога доросла – 2 шт., шина фіксуюча, рука дитяча – 1 шт., шина фіксуюча, рука доросла – 2 шт., насос для шин – 1 шт., сумка для зберігання – 1 шт.

5. Ноші медичні ковшові
Опис: Призначені для транспортування пацієнтів з важкими переломами та пошкодженнями хребта. Довжина нош повинна мати можливість коригуватися відповідно тіла пацієнта. Матеріал каркасу нош: сплав алюмінію високої міцності. Комплектація із двома ременями безпеки.

Строк надання товарів: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору поставки. У вартість товару повинна бути включена його доставка до місця призначення – м. Дружківка, вул. Соборна, 2.

Умова оплати: оплата за товар буде здійснюватися за наступною пропорцією: 70% передоплата та 30% постоплата протягом 14 календарних днів після отримання товару та перевірки його технічних характеристик.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України: виробники/постачальники навчальних симуляторів та тренажерів із досвідом роботи у відповідній сфері, з відповідними КВЕД для здійснення торгівлі, що мають заявлений товар, який відповідає державним стандартам або технічним умовам, у наявності на складі у вказаній кількості та мають можливість доставити у вказаний строк за зазначеною вище адресою та мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
3. Тендерна пропозиція (Проформа), заповнена за зразком (дивіться файл нижче);
4. Оригінал цінової пропозиції, заповненої за зразком (дивіться файл нижче).

Тендерна пропозиція

Цінова пропозиція

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу info@newdruzhkivka.com.ua до 18 вересня 2020 року.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані у двох форматах:
1. У письмовій формі у запечатаному конверті із написом Відкритий тендер: закупівля товарів, проєкт «Безпечна громада» надсилаються учасником організатору тендеру за адресою: 84206, м. Дружківка, вул.Машинобудівників, 58 (або Новою поштою за адресою м. Дружківка, відділення №1, 0661909503 Сергій Пронкін (ГО «Нова Дружківка», ЄДРПОУ 40420847)) у строк до 22 вересня 2020 року.
2. В електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу grants@gurt.org.ua з темою листа «Відкритий тендер_RPP/2020/08/081/CS_назва учасника» у строк до 22 вересня 2020 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 (за київським часом) 22 вересня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 26 вересня 2020 року.

Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Сергій Пронкін телефон +380661909503