СТВОРЮВАННЯ ПРОФІЛЮ ГРОМАДИ ТРИВАЄ. НА ДРУЖКІВЧАН ЧЕКАЄ ОПИТУВАННЯ

11.02.2019

У грудні 2018 року у місті розпочалося дослідження проблем та потреб громади. За цей час у Дружківці пройшло декілька фокус-груп, глибинних інтерв’ю та SWOT-аналіз.

Ці заходи об’єднали активних мешканців і мешканок громади, лідерів громадських організацій, представників органів місцевої влади та самоуправління, соціальних служб, освіти, медицини, поліції, служби з надзвичайних ситуацій та інших організацій.


Наразі Робоча група із громадської безпеки і соціальної згуртованості, яка створена за підтримки Програми відновлення і розбудови миру ООН (http://bit.ly/2UmSuk1), розпочинає новий етап створення Профілю громади – комплексне дослідженні громадської думки через анкетування.

Тому закликаємо жителів міста долучитися до опитування «Умови життя, безпека та перспективи розвитку нашої громади». Беручи до уваги багаточисленні передвиборчі дослідження, що відбуваються в України і в нашому місті, зокрема, хочемо зазначити, що опитування «Умови життя, безпека та перспективи розвитку нашої громади» не є політично вмотивованим, а зосереджено лише на дослідженні потреб та проблем нашої громади. Його результати в узагальненому вигляді будуть представлені у Профілі громади та стануть основою плану стратегічного розвитку нашої громади.

Створення профілю громади у Дружківці реалізується громадськими організаціями «Україна можливостей», «Нова Дружківка» та Дружківською міською радою.