Move the village – прокачуємо села!

27.12.2017

Протягом грудня у Бількузьминівці, Миколайпіллі, Софіївці та Олексієво-Дружківці – селах, що знаходяться неподалік від Дружківки, у рамках програми Move the village, що реалізує ГО «Нова Дружківка» для підтримки місцевих ініціатив, пройшли перші тренінгові сесії, направлені на інституційний розвиток сільських громад.

Під час навчальних занять обговорювалися умовами участі в програмі, виявлялися потреби та проблем громади, відбувався брейнштормінг ідей для майбутніх проектів, які зможуть вирішити ці проблеми.Далі в рамках програми представники сільських громад зможуть відточити майстерність у проектному таймінгу, фандрейзингу та бюджетуванні. Результатом програми Move the village мають стати підготовлені від кожної громади проекти, які після навчальних занять будуть ними імплементовані.

Програма Move the village відбувається в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.