Майстерня активних у Дружківці

27.02.2018


Протягом трьох днів, з 23 по 25 лютого, фахівці Інституту лідерства та управління УКУ проводили заняття в платформі ініціатив «Халва хаб». У навчанні також брали участь члени команди «Нової Дружківки».

Перший день був присвячений демократії та принципам активного громадянство. Разом з Оксаною Дащаківської, кандидаткою політологічних наук, викладачкою УКУ, тренеркою, експерткою із залучення, учасники навчання аналізували роль громадян на прийняття рішень у громаді, дискутували щодо проблем та інструментів формування політики.
Наступного дня слухали лекцію про інструменти планування та моніторинг реалізації проектів. Окрім теоретичних занять, учасники долучалися і до практичних вправ.


Керувала процесом поглиблення у проектний менеджмент Наталія Бордун, директорка Інституту лідерства та управління УКУ, членкиня Адміністративної Ради міжнародної федерації Лярш.

В останній день, найбільш практичний та емоційний, учасники майстерні покращували власні комунікаційні компетенції. Дмитро Якимець, засновник майстерні втілення змін «ЯБКО», викладач ІЛУ, експерт Західноукраїнського ресурсного центру, магістр психології управління та праці, розповідав про секрети приготування вдалих виступів, методи подолання хвилювань та перенесення тренінгового досвіду на щоденну працю. Практичні вправи Дмитра були найбільш емоційними за всі три дні – іноді учасникам треба було вчитися комунікації у вельми складних та стресових ситуаціях.


Одним із результатів короткотермінової навчальної програми «Майстерня активних» є те, що учасники будуть реалізовувати власні соціальні міні-проекти протягом наступних двох місяців після події. Серед учасників з 5-ти міст Донецької області, де буде відбуватися програма, експерти оберуть 30 активістів для візиту до Львова, де ті матимуть можливість познайомитися з кращими ініціативами міста. Заключним етапом проекту буде фінальна конференція у Краматорську, яка допоможе створити мережу взаємодії і підтримки активних громадян східного регіону.