Громадські простори Донеччини

08.08.2018

У липні ми провели триденний воркшоп для команд чотирьох хабів: громадський простір «Без обмежень» (Покровськ), платформа ініціатив «Move» (Новогродівка), громадський простір «Альтанка» (Лиман) та МЕМ Idea Hub (Торецьк).


Особливу увагу приділили стратегічному плануванню, сталій роботі, ефективним комунікаціям з владою, громадою та медіа. Впевненні, що все це є складовою системної роботи хабів у майбутньому та сприятиме синергії громадських майданчиків регіону для розширення мережі молодих та активних людей Донеччини.

Діяльність платформ вже є індикатором залучення молоді до реалізації міських програм. До кінця року на Торецьк, Покровськ, Лиман та Новогродівку чекає ще багато цікавого. Тому слідкуйте за анонсами. Дякуємо нашим фасилітаторм Анастасіі Прокопенко, Дмитру Якимецю та Тетяні Строй за нові знання та компетенції.Воркшоп організувала громадська організація «Нова Дружківка» в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).