Гості з декількох регіонів країни протягом 3 днів відкривали Дружківку

01.11.2017

Туристичний захід «Відкривай Дружківку» дав можливість українській молоді, освітянам та місцевим активістам з різних регіонів України познайомитися із культурним та промисловим життям Дружківки.

Захід пройшов наприкінці жовтня цього року. В перший день учасники відвідали завод з виробництва газових плит «Грета», завітали до музею підприємства та змогли ознайомитися не тільки з історією заводу, але і з сучасними механізмами роботи. Ввечері цього ж дня гості відвідали фестиваль «З країни в Украйну», який проходив на площі Молодіжна.

Другий день почався в компанії з Дмитром Більком, співробітником Донецького обласного краєзнавчого музею, який організував учасникам заходу пішу екскурсією містом «Непарадна сторона парадної вулиці», аби показати і розказати про ключові етапи становлення Дружківки. Після екскурсії гості відвідали хокейний матч ХК «Донбасс» — ХК «Кременчук». Двобій, сповнений запеклої боротьби, не залишив учасників заходу без емоцій. Для деяких це був перший хокейний матч у житті. Після матчу в платформі ініціатив «Халва хаб» організатору заходу, громадська організація «Нова Дружківка», розповіла про власні соціальні, культурні та моніторингові проекти, які направлені на всебічне покращення життя громади міста.

Третього дня учасники відвідали Дружківський історико-художній музей, побували в парку кам’яних фігур «Святогір», а після обіду зібралися в платформі ініціатив «Халва хаб» для того, щоб побачити презентації креативних проектів бізнесу Дружківки – поштівок про місто від РА «Броско» та пряничної продукції майстерні «Прянівілль». Після презентації відбулася дискусія. Зокрема торкнулися теми українізації рекламних покажчиків у місті, програми культурного розвитку, взаємодії органів місцевого самоврядування та громадського сектору, реалізації бюджету участі, ярмарку ідей та інших проектів-діалогу влади та громади.


Дякуємо нашим парнтерам, які допомогли всебічно представити Дружківку учасникам заходу: ПАТ «Грета», ХК «Донбас», Дружківський історико-художній музей.

Нагадуємо, що захід відбувався в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).