Дружківка | Профіль громади 2019

04.07.2019

Створення Профілю громади є першою спробою комплексного підходу до вивчення потреб і проблем громади Дружківки у розрізі громадської безпеки та соціальної згуртованості. Аналітична робота зі збору матеріалу для профілю розпочалася у грудні 2018 року. Вона включала в себе проведення фокус-груп, анкетування, контент-аналіз програмних документів, оцінку сильних і слабких сторін нашої громади та картування.

Профіль громади цей той документ, що задає напрямок руху для спільної роботи органів місцевого самоврядування та громадського сектору. Адже він повною мірою демонструє ті галузі та сфери, які потребують додаткової уваги. І лише фахова та скоординована робота усіх зацікавлених сторін зможе стати запорукою сталого розвитку Дружківки.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення Профілю на всіх його етапах, зокрема Сергію Пронкіну (ГО «Нова Дружківка»), Юлії Стінковій та Юлії Кох (головним спеціалісткам виконкому Дружківської міської ради), Світлані Агаджанян та Людмилі Квітко (ГО «Україна можливостей»), Ганні Колесниковій (ГО «Твій формат»), Єлизаветі Несен та Катерині Гашенко (ГО “Нова Дружківка”), виконавчим органам Дружківської міської ради, представникам і представницям Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Форуму місцевого розвитку міста Дружківки, Молодіжній раді при міському голові та громаді Дружківки.

Профіль громади доступний для завантаження ТУТ.

Нижче представлені деякі результати соціологічного дослідження, яке відбувалося в рамках створення Профілю громади.

Профіль громади підготовлено та видано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії в межах діяльності з мобілізації громад в реалізації підходу громадської безпеки та соціальної згуртованості в громадах Донецької та Луганської областей.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

За зміст профілю відповідають виключно партнери-виконавці, і її жодним чином не можна вважати такою, що відображає погляди Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Європейського союзу або урядів Данії, Швеції та Швейцарії.